Vítáme Vás...

... na našich stránkách, které vám podají základní informace o zařízení, které vyrostlo pro potřebu dětí a rodičů.

Naše Mateřská škola Drobeček s.r.o. je zařízení fungující od roku 2009, které již za dobu své působnosti splnilo přání a potřeby mnoha rodičů a dětí a získalo si tak stálý zájem veřejnosti. Můžeme tedy nabídnout fungující školku pro děti, které hledají zábavu, hraní a příjemné prostředí s kvalifikovaným personálem se zkušenostmi (viz Drobečkovi spolupracovníci). Rodičům nabízíme zajištění nadstandardní péče o děti s důrazem na vzdělávání a rozvoj osobnosti.

Protože zájem o naši školku je k naší velké radosti značný, přestěhovali jsme se v září 2014 do nových prostor. V září 2015 jsme otevřeli 6 tříd MŠ, což je za dobu existence školky nejvíce. Současně se k nám na adresu Blatenská 1073/27a přestěhovala i naše partnerská Základní škola Easy Start s.r.o. (www.zseasystart.cz). Prostory školky jsou úplně nové, krásné a nabízejí otevření max. 6 tříd. Dvě třídy se věnují nejmladším dětem (2-3,5roky)- Cvrčci, Pavoučci, další dvě třídy jsou zaměřena na děti ve věku 4-5 let (Sovičky, Žabičky) a poslední dvě třídy se zaměřují na přípravu předškolních dětí na vstup do základní školy-Předškoláci (Včeličky, Světlušky). Společně se Základní školou Easy Start s.r.o. jsme tedy zaměření na systematickou výchovu a vzdělávání dětí od 2 do 12let. Jednotlivé programy tříd se liší obsahovým zaměřením a náročností probíraných témat.

Jsme tu pro Vás od 7.00 do 17.00, docházka se však může přizpůsobit Vašim potřebám. Naší prioritou je, aby děti prostřednictvím hry a zábavy rozvíjely svojí jedinečnou osobnost. K tomuto účelu nabízíme třídy vybavené různými druhy hraček a pomůcek pro různá věková období. K využití také dětské hřiště s vybavením umístěné hned u naší školky a možnost využití sportovního areálu TJ Sokol. Náš program komplexně rozvíjí osobnost dítěte. Činnosti jsou pečlivě a individuálně vybírány tak, aby se dítě zdokonalovalo po všech stránkách.

Do školky přijímáme děti od 2 do 7 let. Nabízíme dětem klidné, rodinné prostředí malého kolektivu. Individuální výchovu dětí v malé skupině - 12 dětí ve třídě.

Jako soukromé zařízení nabízíme také nadstandardní služby, které jsou obsaženy v ceně školného. O těchto službách se můžete dočíst v sekci Co nabízíme.

.Těšíme se na Vaši návštěvu, na které Vám rádi podáme jakékoli další informace týkající se Mateřské školy Drobeček s.r.o..